wyszukiwanie zaawansowane
OFERTA
MENU

Wyszukiwanie

PHU Komputer - monitoring, sieci komputerowe, komputery, laptopy, nawigacje ,

Serwis komputerowy - klienci indywidualni

Posiadamy własny, doświadczony dział serwisowy, który wykonujecały wachlarz usług serwisowych. Jako nieliczni wszelkich napraw komputerów własnych i serwisowanych dokonujemy na miejscu w bardzo krótkim czasie, stawiając na 100% zadowolenie klientów.

Naprawiamy komputery stacjonarne PC, notebooki, wszelkiego rodzaju urządzenia wielofunkcyjne i drukarki (igłowe, atramentowe i laserowe), nawigacje GPS i palmtopy.

Każdorazowo droższe naprawy konsultowane są z właścicielami. Każdy klient może liczyć na fachową poradę czy jego sprzęt opłaca się naprawiać, czy trzeba go wymienić. Akceptacja konieczności wymiany drogich podzespołów zapewniają pewność użytkowników i brak zaskoczenia przy rachunku końcowym.

Ceny naszych usług są niskie. W porównaniu z cenami usług w naszym regionie jesteśmy bezkonkurencyjni. Gdy zachodzi taka potrzeba nasz serwis wykonuje naprawy w siedzibie instalacji sprzętu. Ma to miejsce zazwyczaj, gdy istnieje potrzeba instalacji, testowaniem i konfigurowaniem sieci komputerowych oraz programów w oryginalnym środowisku pracy.

 

 

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami? Napiszcie do nas! Na pewno się odezwiemy i z przyjemnością pomożemy!


Oto kilka przykładowych usług:


- Odwirusowanie komputera: usuwanie wirusów, trojanów, spyware, czyszczenie komputera ze złośliwego oprogramowania reklamowego, dialerów, malware'u. Oczyszczenie rejestru systemu ze zbędnych wpisów aby komputer działał jak najszybciej. Zainstalowanie zbioru poprawek systemu Windows, podnoszących jego bezpieczeństwo oraz oprogramowania antywirusowego, które ochroni komputer przed podobnymi problemami w przyszłości.


- Instalacja Windows bez utraty danych: zainstalowanie systemu operacyjnego Windows 98, XP, Vista, 7 wraz z zestawem uaktualnień Service Pack, kompletem najnowszych sterowników, konfiguracja łącza internetowego oraz instalacja oprogramowania antywirusowego takm by komputer był w pełni gotowy do pracy i korzystania z Internetu. Jesteśmy w stanie przeinstalować system bez utraty danych, nawet w przypadku gdy poprzedni Windows nie ładuje się.

Uwaga: Instalujemy oprogramowanie jedynie z nośników dostarczonych przez klienta.


- Konfiguracja systemu Windows: instalacja pełnego zestawu sterowników i oprogramowania (odtwarzacze, przeglądarki archiwizatory, kodeki, antywirusy), ustawienie połączenia internetowego, konfiguracja konta pocztowego.


- Instalacja nowych urządzeń: Podłączenie i konfiguracja nowych urządzeń, kart rozszerzeń oraz napędów.


- Konfiguracja łącza internetowego: Konfiguracja routera, instalacja i konfiguracja podłączenia do internetu przez modem: Neostrada, Livebox, UPC (Chello), iPlus, Blueconnect, PlayMobile oraz Orange. Konfiguracja sieci bezprzewodowych WiFi.


W jaki sposób działamy? Mamy na to 10 prostych zasad. Oto one:

1. W trakcie rozmowy telefonicznej ustalany jest czas i miejsce przybycia na usługę, oraz wstępny koszt usługi.

2. W chwili pojawienia się na miejscu przystępujemy do diagnostyki sprzętu, rozeznania problemu.

3. Po diagnostyce informujemy o kosztach usługi. Jeżeli koszt jest akceptowany przystępujemy do pracy. Jeżeli nie, pobieramy opłatę za dojazd.

4. Jeżeli Państwa sprzętu nie da się naprawić na miejscu i potrzebna jest dalsza diagnostyka to za Państwa zgodą sprzęt zabieramy do naszego serwisu, w którym posiadamy dodatkowe urządzenia. Odbiór sprzętu dokumentowany jest kartą przekazania sprzętu z numerem zlecenia serwisowego, numerami telefonicznymi do nas.

5. W czasie przeprowadzania usługi jesteśmy otwarci na pytania i chętnie udzielamy informacji.

6. Po wykonaniu usługi klient podpisuje kartę wykonanej usługi serwisowej, gdzie zawarte są informacje na temat wykonanych usług, czas trwania oraz koszt usługi.

7. Rozliczamy wykonaną usługę poprzez płatność gotówką.

8. Ceny za usługi nie podlegają negocjacji - sądzimy , że nasze ceny są konkurencyjne i, dzięki wieluletniemu doświadczeniu, dobrane w odpowiedni sposób.

9. Jeżeli umawiamy się na usługę, przyjeżdżamy do Państwa  i w międzyczasie okazuje sę, że wszystko już działa - ponoszą Państwo koszt dojazdu, gdyż w tym czasie mogliśmy wykonać inną ważniejszą usługę komuś, kto rzeczywiście potrzebował naszego wsparcia.

10. Wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

 

Jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami? Napiszcie do nas! Na pewno się odezwiemy i z przyjemnością pomożemy!

 

 


Copyright 2009 Komputer-Wrzesnia
wykonanie: H15.pl
Tel.: 533431431
gg: 3390253